Peňaženky

Dámske peňaženky sú nevyhnutným doplnkom pri každom nákupe. Peňaženka je praktická a zároveň môže byť aj elegantná a štýlová. Štýl peňaženky môže byť ladený v úplne inom dizajne, či farbe ako je samotná kabelka a o to viac vynikne. Niektoré dámy musia mať zladené všetko tip top a preto stavajú na rovnaký štýl kabelky aj peňaženky. Najobľúbenješie peňaženky sú jednofarebné elegantné, ale počas leta možno osviežiť svoj outfit aj s kvetinovými a kreslenými motívmi.

Nielen dizajn a štýl peňaženky si všímame pri výbere, ale aj jej praktické využitie. Jej vnútorné usporiadanie priehradok, a typy priehradok. Praktická veľká peňaženka je najmä taká, čo uschová bankovky, karty, mince a doklady, pretože všetko má svoje miesto. Peňaženka je síce väčšia, ale vo väčšej kabelke sa jej veľkosť stratí.

Stredne veľká peňaženka je vhodná do crossbody kabeliek alebo mestských ruksačikov. Takisto majú priehradky na bankovky, karty, mince a doklady. Ich výhodou je úspornejšia veľkosť v kabelke.

Malá peňaženka je vhodná na bankovky a karty. Vložíte do nej len to najpotrebnejšie. Dokonale sa hodia do spoločenskej kabelky, crossbody kabelky alebo ruksačiku. Platba v bare, kaviarni či kine tak neostane bez štýlu.

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom