Minky deky

Spinkanie v kočíku či v postieľke môže byť tak sladké s hebučkou a mäkučkou dekou. Dnes sú deky vyrábané a šité z hladkého polyestru, sherpy, a bavlny. Bambusové deky sú tiež veľmi vhodným a príjemným materiálom pre bábätká. Deka je vyslovene nutnosť v každej výbave.

Deky sa líšia nielen svojím materiálovým zložením, ale aj jej hrúbkou. Hrubšie deky využijete v chladných zimných dňoch na prechádzke v kočíku, ceste autom, návštevy u doktora alebo u návštevy svojej rodiny. Sú hrejivé, vzdušné a mäkučké. Tenšie letné deky sú vhodné na horúce letné dni, kde postačí počas spánku dieťa prikryť vzdušnou dekou. Dieťa sa tak nepotí, nemá chtivosť dať so seba preč všetko teplé a spokojne spinká.

Ručne háčkované deky sú unikátnym doplnkom výbavičky. Je výnimočný svojím vzorom, veľkosťou a druhom priadzí. Navyše, ak háčkujete deku pre vaše bábätko, všetky tieto náležitosti si viete zvoliť a prispôsobiť. Dnes už je ponuka priadzí na našom trhu veľmi veľká. Nájdete prírodné bavlnené , merino vlnené a bambusové priadze, priadze z mikropolyesteru a akrylu.  Spomedzi nich je veľkých výber priadzí pre deti do 3 rokov .

Najobľúbenejšími háčkovanými vzormi na dekách je vaflový vzor, košíkový vzor a mušľový vzor. Háčkovaná deka sa dá krásne doplniť háčkovanými kvietkami, zvieratkami a inými vzormi, poprípade jej okraje spestriť s okrasnými dekoračnými priadzami.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Deka - zateplená Obláčik s minky staroružová 172046EL