Informácie o dodaní

Náš e-shop rozposiela zásielky v rámci celej Slovenskej republiky Slovenskou poštou a kuriérskou spoločnosťou GLS a Packetou. Na výber máte viacero spôsobov doručenia s vysokou rýchlosťou doručenia a za naozaj skvelé ceny.

GLS Balík na adresu

Po vyexpedovaní zásielky Vám bude balíček doručený nasledujúci pracovný deň priamo na Vašu adresu.

Cena: 2,99 €

Packeta Packeta

Vaša zásielka bude uložená vo Vami zvolenom Z-pointe, kde si ju môžete osobne vyzdvihnúť.

Cena: 2,99 €

Slovenska pošta Balík na poštu

Po vyexpedovaní zásielky Vám bude balíček doručený do dvoch pracovných dní priamo na Vašu poštu.

Cena: 2,99 €

Pri nákupe nad 50 €

Doprava zadarmo!

*Dopravu zadarmo nie je možné kombinovať so špeciálnymi akciami a zľavami.

Rozhodujúce časy pre objednávku

Objednávka skladom do 7:00

Pri objednaní tovaru do 7:00 , Vám vyexpedujeme zásielku hneď po obdržaní Vašej on-line objednávky a tovar obdržíte na druhý pracovný deň (podľa zvoleného spôsobu dopravy).

Objednávka skladom po 7:00

Pri objednaní tovaru po 7:00 , Vám vyexpedujeme zásielku nasledujúci pracovný deň od obdržania Vašej on-line objednávky a tovar obdržíte o 2 pracovné dni. V prípade zvolenia spôsobu - Balík na poštu Vám bude zásielka vyexpedovaná ešte v deň objednávky do 12:00.

Objednávka tovaru mimo skladu

V prípade, že si objednáte tovar mimo nášho skladu, produkty objednáme u dodávateľa. Doskladnenie od dodávateľa sa predpokladá na 4 až 10 pracovných dní, a po doskladnení Vám bude objednávka odoslaná. Zásielku obdržíte následujúci pracovný deň na vašej adrese alebo o dva až tri pracovne dni na vašej pošte. Ak si zvolíte vo vašej objednávke produkt/ty vyrobené na mieru, potom doba výroby sa odhaduje na 7 až 14 pracovných dní. Následne Vám bude objednávka odoslaná podľa vami zvoleného spôsobu dopravy ako balík na adresu alebo balík na poštu.

Dátumy doručenia uvedené pri produkte majú čisto informačný charakter a doba dodania sa môže predĺžiť alebo skrátiť.